KULTURNI DAN V POŠ ŽIČE

ŽIČE, 24. 12. 2021 – Zadnji šolski dan v letu 2021 smo učenci in učitelji obeležili s kulturnim dnevom. Praznično oblečeni v božične barve smo dan začeli s šolskim radiom in proslavo ob državnem prazniku ter nadaljevali z ogledom projekcije o šegah in navadah, ki se v naših krajih še obeležujejo ob decembrskih praznikih. Po malici smo se na šolskem igrišču razgibali v ritmih božičnih »evergreenov«. V razredih smo napisali in izrekli hvaležnosti za preteklo leto ter pričakovanja in želje za leto, ki prihaja. Z medsebojnim obdarovanjem smo razveselili drug drugega, na koncu pa smo se presenečeni zavrteli v telovadnici v pravem disco vzdušju. S pesmijo smo se poslovili in si zaželeli zdrav prihod v šolo v novem letu. Bilo je nepozabno in čarobno.

Učenci POŠ Žiče