Obvestilo – razdelek DSP in SVETOVALNO DELO (20.3.2020, 8:00)

Dragi učenci in spoštovani starši!

Obveščamo vas, da sta na spletni strani v e-učilnici aktivna razdelka DSP (za učence z odločbo) in SVETOVALNO DELO.

V razdelku DSP bodo učiteljice za dodatno strokovno pomoč v večini podrobno razložile učno snov tekočega dneva s podporami, ki jim bodo v danem trenutku na voljo. Dodale bodo tudi kakšno zanimivo vajo za popestritev v popoldanskem času dela dneva. Snov oziroma delo bodo podobno kot učitelji nalagale do 9.00 zjutraj za tekoči dan, ker se bodo prilagajale učni snovi učitelja. Vsak učenec naj doma pogleda kateri dan in katero izvajalko na urniku. Urnik bo jasno razviden glede na razred učenca (samo številko) brez imen. To velja za OŠ Loče in podružnico Jernej. V kolikor boste potrebovali še dodatno pomoč jih lahko individualno kontaktirate preko elektronske pošte, ki jo najdete na spletni strani šole. Z zavihkom DSP si lahko pomagate tudi ostali učenci.

V razdelku SVETOVALNO DELO svetovalna delavka dnevno dodaja koristne informacije glede poklicne orientacije, kam po pomoč, aktivno preživljanje časa z otroki in druge. Če ste v stiski in ne veste kam bi se obrnili po odgovor, poMOČ jo lahko pokličete od ponedeljka do petka med 12. in 13. uro na telefonsko številko 031 393 777.