V LOČAH SO PRIČARALI SNEG Z BOŽIČNO-NOVOLETNIM KONCERTOM

V četrtek, 12. 12. 2019, je v Ločah potekal že 9. božično-novoletni koncert s tokratno temo Skupaj za božič v organizaciji učiteljev in učencev Osnovne šole Loče. Dvorano so napolnili številni obiskovalci, ki so si z veseljem ogledali nastope učencev Osnovne šole Loče, Žiče in Sv. Jerneja. Mladi talenti so se dokazali na področju glasbe, petja in plesa. Prireditev je bila dodatno obogatena še z dramskimi vložki dveh mladih gimnazijcev. V zadnjem delu dogodka so učenci loškega pevskega zbora zapeli skupaj s pevko Darjo Gajšek, ki je še dodatno ogrela dvorano. Ob koncu koncerta se je na oder pridružil še dolgoletno poznani slovenski pevec Miran Rudan, s katerim so nastopajoči priklicali prvi sneg s pesmijo Na božično noč.

Koncert je tako pričaral božično vzdušje in znova navdušil gledalce.

Alenka R. Ungar Dietinger