Spoštovani starši, drage učenke, dragi učenci!

Spet je pred nami nov teden izobraževanja na daljavo. Čeprav se nam zdi, da smo se že kar privadili na drugačno življenje, je vse skupaj na trenutke res prav neverjetno. Šolski zvonec še kar zvoni v prazno, naši šolski hodniki so prazni, učilnice samevajo, nikjer nikogar … Najbrž je bilo komu od začetka izolacije še »luštno«, ker zjutraj ni potrebno tako zgodaj vstati, preživeti v šoli celo dopoldne … Zdaj pa verjamem, da si že vsi bolj ali manj želimo nazaj v šolo, saj pogrešamo sošolce, sodelavce, druženje z njimi, da pogrešate vaše skrivnostne pogovore, drage učenke, dragi učenci, majhne nagajivosti in tudi zaljubljene poglede.

Ampak realnost zaenkrat ostaja takšna kot pretekle tedne. Še vedno je potrebno ostati doma, omejiti gibanje in skrbeti, da se držimo predpisanih ukrepov. Prepričana sem, drage učenke, dragi učenci, spoštovani starši, da bomo skupaj zmogli. Želim vam veliko novega znanja v prihodnjem tednu, zabavnih in poučnih nalog, seveda pa tudi veliko lepih, neprecenljivih trenutkov v krogu vaših najdražjih. Uživajte z njimi v prazničnem decembru. Pecite piškote in ustvarjajte … In ne dovolite, da vam trenutna situacija odvzame čarobnost prazničnih dni.

Uspešen teden želim vsem in ostanite zdravi.

Metka Ambrož Bezenšek, ravnateljica

Miha Soršak, 7. a