SPREJEM PRVOŠOLCEV V OŠ LOČE

V Osnovno šolo Loče smo letos 1. 9. 2020 sprejeli 31 prvošolcev. S svojimi govori so jih prijazno pozdravili ravnateljica, ga. Metka Ambrož Bezenšek, župan občine Slovenske Konjice, g. Darko Ratajc, predsednik KS Loče, g. Janko Čakš, policist, g. Peter Kovše, in naša svetovalna delavka, ga. Nataša Koprivnik. Program sta popestrila učenec Erazem Šretl s spretnim igranjem na harmoniko in učenka Lara Marguč, ki nas je vse očarala s svojim lepim glasom. Po končanem programu so prvošolčki odšli s svojima učiteljicama v učilnici, kjer so jih čakali novi delovni zvezki in malica. Obiskal jih je tudi novinar Jure Mernik z Radia Rogla, ki jim je razdelil zvezke in jih fotografiral s šolskimi torbicami. Vsem prvošolcem želimo uspešno šolsko leto.