Drage učenke, dragi učenci, spoštovani starši! (30.3.2020)

Spet je ponedeljek, prvi dan že tretjega tedna izolacije. Sliši se enostavno neverjetno. Dva tedna sta že mimo, dva tedna, ko zvonec v šoli zvoni v prazno, ko so naši šolski hodniki prazni, učilnice samevajo, nikjer nikogar … Najbrž je bilo komu od začetka izolacije še »luštno«, ker zjutraj ni potrebno tako zgodaj vstati, preživeti v šoli celo dopoldne … Zdaj pa verjamem, da si že vsi bolj ali manj želimo nazaj v šolo, saj pogrešamo sošolce, sodelavce, druženje z njimi, da pogrešate vaše skrivnostne pogovore, drage učenke, dragi učenci, majhne nagajivosti in tudi zaljubljene poglede.

Ampak, realnost zaenkrat ostaja takšne kot pretekla dva tedna. Še vedno je potrebno ostati doma, omejiti gibanje in skrbeti, da se držimo predpisanih ukrepov. Prepričana sem, drage učenke, dragi učenci, spoštovani starši, da bomo skupaj zmogli. Želim vam veliko novega znanja v tem tednu, zabavnih in poučnih nalog, seveda pa tudi veliko lepih, neprecenljivih trenutkov v krogu vaših najdražjih.

Lep in uspešen teden vsem in ostanite zdravi.

Metka Ambrož Bezenšek, ravnateljica