OLI WALKER – IZ AMERIKE V OSNOVNO ŠOLO LOČE!

V sredo, 4. marca 2020, nas je obiskal poseben gost Oliver Tič, bolj poznan kot Oli Walker. K nam je prišel direktno iz Amerike! In zakaj je tako neverjeten? Pred približno letom dni in pol je začel razmišljati, da bi se podal peš čez Ameriko, natančneje od Argentine pa vse do Aljaske. Trenutno je prehodil že kar 11 500 km, kar je približno polovica začrtane poti.

Povedal nam je nekaj besed o svojem življenju, šolanju in službi. V nadaljevanju nam je pokazal fotografije s svojega potovanja in opisal nekaj dogodivščin. Ena izmed najlepših stvari, ki se mu je zgodila na tej poti je, da je posvojil psičko Carlitos, ki mu dela družbo na poti.

Ob koncu srečanja smo mu učenci in učiteljice namenili ogromen aplavz ter mu zaželeli srečno in varno pot po Ameriki. Oli Walker pa nam je obljubil, da nam bo z veseljem predstavil še preostanek poti, ko se vrne nazaj!

Učenci in učiteljice otroškega parlamenta